12 листопада 2009 відбувся візит групи професорів Федерального університету м. Бразиліа (Федеративна Республіка Бразиліа) до нашого університету. Відбулася зустріч з керівником управління міжнародних зв’язків проф. Б.А. Циганком . В зустрічі взяли участь представники ММІ, ФЕЛ та ФАКСу. Гості розповіли про свій університет, де навчається біля 25000 студентів, університет займає 204-е місце в міжнародному рейтингу.

Після відвідування ряду лабораторій НТУУ «КПІ» гостям були запропоновані презентації, які розповідали про досягнення наших вчених. Великий інтерес у бразильських колег викликали розробки пов’язані з аерокосмічною тематикою та сталим розвитком суспільства, вони запропонували заключити між університетську угоду про співпрацю в цих напрямках.

Як було повідомлено візит бразильської делегації є складовою частиною підготовки до візиту в Україну Президента ФРБ.