Юхим Мойсейович працював в Київському політехнічному інституті з 1965 року: був на різних інженерних посадах, керівником груп, старшим науковим співробітником кафедри радіоприймальних пристроїв РТФ.

З 1972 до 1975 року завідував проблемною лабораторією гідроакустики, на базі якої й було створено унікальне ОКБ «ШТОРМ».

В ОКБ «ШТОРМ» Лімонник беззмінно працював з 1975 року до останніх днів свого життя на посадах начальника лабораторії, заступника й начальника НДВ, в. о. заступника директора ОКБ.

За 57 років роботи в КПІ Ю. М. Лімонник розробив цілий ряд унікальних пристроїв вимірювання й обробки гідроакустичних сигналів, брав участь і був відповідальним керівником багатьох науково-дослідних і конструкторських робіт військового та цивільного призначення, автором низки наукових робіт і винаходів, членом науково-технічної ради ОКБ «Шторм» і науково-технічної ради ФТІ.

За трудову діяльність нагороджений кількома медалями й численними відзнаками.

КПІ ім. Ігоря Сікорського висловлює щире співчуття близьким і рідним з приводу смерті Юхима Мойсейовича.

Прощання з Юхимом Мойсейовичем Лимонником відбудеться на Байковому цвинтарі 10 травня 2022 року о 14 годині біля будівлі крематорію.

Дата події