Латвія

Літні гастролі хорової капели

З 26 липня по 2 серпня 2017 р. Народна академічна хорова капела КПІ ім. Ігоря Сікорського побувала у Прибалтиці. Колектив під керівництвом Руслана Бондаря виступив у столиці Латвії Ризі, старовинному латвійському місті Вальмієрі, а також у столиці Естонії Таллінні.

Міжнародний бізнес-форум з комерціалізації наукових проектів

З третього по п'яте жовтня 2013 року в м. Рига (Латвія), в головній будівлі Swedbank уже всьоме відбувся Міжнародний проект розвитку високих технологій 7th Riga Commercialization Reactor ("Реактор комерціалізації"), де вчені зустрілися з підприємцями.

Міжнародний семінар «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення»

21-22 жовтня на ТЕФ відбулися засідання ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення», серед організаторів якого – НТУУ «КПІ», Інститут економіки та прогнозування НАН України, Рада по вивченню продуктивних сил України

Конференція з управління підприємством на базі Ризького технічного університету (Латвія)

12-13 квітня 2007 року на базі Ризького технічного університету (Латвія) пройшла ХV Міжнародна науково-практична конференція, яка носила подвійну назву: «Управління підприємством: діагностика, стратегія, ефективність» та «Економіка, що базується на знаннях».