Ви є тут

ЛатвіяМеморандум з Вентспільським університетом прикладних наук

2018.02.06 візит делегації Вентспільського університету прикладних наук (Латвійська республіка).

6 лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Вентспільського університету прикладних наук (Латвійська республіка).Літні гастролі хорової капели

2017.07.26-08.02 Учасники хорової капели в Ризі, біля Латвійської національної бібліотеки

З 26 липня по 2 серпня 2017 р. Народна академічна хорова капела КПІ ім. Ігоря Сікорського побувала у Прибалтиці. Колектив під керівництвом Руслана Бондаря виступив у столиці Латвії Ризі, старовинному латвійському місті Вальмієрі, а також у столиці Естонії Таллінні.Міжнародний бізнес-форум з комерціалізації наукових проектів

2013.10.05 Міжнародний проект розвитку високих технологій 7th Riga Commercialization Reactor

З третього по п'яте жовтня 2013 року в м. Рига (Латвія), в головній будівлі Swedbank уже всьоме відбувся Міжнародний проект розвитку високих технологій 7th Riga Commercialization Reactor ("Реактор комерціалізації"), де вчені зустрілися з підприємцями.НТУУ «КПІ» уклав угоду про партнерство з РТУ (Латвійська республіка)

2013.03.14 НТУУ «КПІ» уклав угоду про партнерство з РТУ (Латвійська республіка)

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Ризький технічний університет (Латвійська республіка) уклали угоду про партнерство, співпрацю та наукові обміни.Міжнародний семінар «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення»

М.І.Воропай - директор Інституту систем енергетики ім. Мелентьєва СВ РАН чл.-кор. РАН, д.т.н, професор

21-22 жовтня на ТЕФ відбулися засідання ІІ Міжнародного науково-практичного семінару «Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення», серед організаторів якого – НТУУ «КПІ», Інститут економіки та прогнозування НАН України, Рада по вивченню продуктивних сил УкраїниКонференція з управління підприємством на базі Ризького технічного університету (Латвія)

2011. Таланти КПІ 2. Бондаренко Ілля - ВПІ, СГ-82 ІІ місце в категорії "Живопис"

12-13 квітня 2007 року на базі Ризького технічного університету (Латвія) пройшла ХV Міжнародна науково-практична конференція, яка носила подвійну назву: «Управління підприємством: діагностика, стратегія, ефективність» та «Економіка, що базується на знаннях».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій