Конференція з управління підприємством на базі Ризького технічного університету (Латвія)

12-13 квітня 2007 року на базі Ризького технічного університету (Латвія) пройшла ХV Міжнародна науково-практична конференція, яка носила подвійну назву: «Управління підприємством: діагностика, стратегія, ефективність» та «Економіка, що базується на знаннях». Конференції цього циклу, започатковані ФММ в 1993 році, проводилися в Україні, Росії, Білорусі, Литві.

До основних питань, які винесено на обговорення, відносяться: управління підприємством; управління інноваційною діяльністю; фінансовий інжиніринг; міжнародний маркетинг; соціальне та економічне середовище бізнесу; інформаційно-комунікаційні технології в бізнесі; підготовка економістів у технічних університетах і економічна складова в інженерній освіті.

У пленарному засіданні взяв участь керівник торговельно-економічної місії Посольства України в Латвії Тарас Гаврилюк, який виступив з доповіддю про особливості економічних відносин між нашими країнами. Відбулася відеоконференція з Вільнюським технічним університетом ім. Гедімінаса, в якій взяли участь представники факультету управління бізнесом.

У рамках роботи конференції відбувся круглий стіл, на якому представники Латвії, Росії, України, Білорусі, Чехії, Словенії, Болгарії, Литви, Естонії, Греції, Туреччини мали нагоду представити навчальні заклади, обговорити актуальні проблеми промисловості своїх країн у процесі глобалізації економіки.

Учасники мали нагоду представити свої наукові доробки на секційних засіданнях, взяти участь у дискусіях. Збірник наукових праць містить 136 робіт 79 науковців, з них 21 автор з КПІ. Важливо зазначити, що впродовж роботи конференції відбулося підписання угод про співробітництво між Технічним університетом м. Софія (Болгарія) та Ризьким технічним університетом. Також завершено оформлення угод між Київською політехнікою та Технічним університетом м. Софія.

May 12, 2007 || Автор: С.В.Войтко, заступник декана ФММ з наукової роботи