Ви є тут

Киричок Тетяна Юріївна: керівник, науковець, чарівна жінка


Киричок Тетяна Юріївна

Видавничо-поліграфічний інститут Київської політехніки – один з найпопулярніших навчально-наукових  підрозділів університету. Його очолює чарівна жінка, професіонал своєї справи Тетяна Юріївна Киричок. Вона умілий організатор, досвідчений  викладач та успішний науковець. Будучи директором активно підтримує та розбудовує студентські ініціативи. Випускників ВПІ із задоволенням беруть на роботу провідні компанії України.

Тетяна Юріївна завжди була лідером, цього навчає і своїх підопічних. Школу закінчила із золотою медаллю. Потім вступила до Київського політехнічного інституту на факультет електронної техніки (тепер ФЕЛ), який з відзнакою закінчила в 1986 році. Після закінчення аспірантури Київського політехнічного інституту в 1991 р. здобула науковий ступінь кандидата технічних наук. Працювала заступником директора коледжу КПІ. З 2011 по 2014 рік навчалась у докторантурі, у результаті чого в 2014 р. здобула науковий ступінь доктора технічних наук. Тема докторської дисертації – "Наукові основи забезпечення зносостійкості банкнотної продукції". У 2015 році отримала вчене звання професора кафедри технології поліграфічного виробництва. У лютому 2015 року обрана директором Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Сферою наукових інтересів є технології банкнотного виробництва.

Професор Т.Ю. Киричок – автор та співавтор понад 140 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі навчальних посібників, словників та ін. Під її керівництвом захищено 4 кандидатські дисертації. Кандидати технічних наук, старші викладачі Н.Л. Талімонова та Т.Є. Клименко, науковим керівником яких була Тетяна Юріївна, удостоєні премії Президента України для молодих учених, які Петро Порошенко урочисто вручив їм у залі адмінради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Щиро вітаємо Тетяну Юріївну зі святом та зичимо усіляких гараздів.

Інф. ВПІ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій