Киричок Тетяна Юріївна: керівник, науковець, чарівна жінка

Видавничо-поліграфічний інститут Київської політехніки – один з найпопулярніших навчально-наукових  підрозділів університету. Його очолює чарівна жінка, професіонал своєї справи Тетяна Юріївна Киричок. Вона умілий організатор, досвідчений  викладач та успішний науковець.

На засіданні Вченої ради НТУУ "КПІ": 18.01.2016

Проректор наголосив, що організація та контроль виконання стратегії розвитку "КПІ" є предметом пильної уваги органів управління університету. Крім того, він відзначив, що серед найближчих перспективних завдань розвитку – реалізація інвестиційного проекту університетської автономної теплогенеруючої станції.

Презентація першого вітчизняного посібника про електронні видання

Заходячи в книжкові магазини, ми часто дивуємося цінам на друковану продукцію. Далеко не кожен тепер має змогу купити книжку. Цей товар поступово переходить у категорію предметів розкоші. Але паперовим виданням віднедавна є альтернатива. Адже технічний прогрес, здається, переганяє навіть час. Завдяки стрімкому розвитку Інтернету в мережі з'являється все більше електронних публікацій, доступ до яких є безкоштовним для користувачів. Інформація переходить зі звичного друкованого носія на екрани комп'ютерів, планшетів і мобільних телефонів.

Підписка на Киричок Т.Ю.