29 жовтня 2006 року в ЦКМ НТУУ “КПІ” відбувся концерт команд КВК “Дизель” м. Миколаїв та збірної Челябінська та Магнітогорська “Уездный город”.

З самого ранку день був похмурим та непривітним. Але в нашому університеті всі чекали на вечір, адже о сьомій годині повинно було відбутись справжнє свято сміху. Концерт пройшов за підтримки депутата Київради Дмитра Андрієвського та був приурочений до міжнародного Дня студента. Безкоштовні запрошення на концерт отримали близько 2000 студентів.

Команди “трішки” запізнились з виходом на сцену, але зал терпляче чекав. І не дарма. Так КПІ не сміявся вже давно. З перших хвилин команда “Дизель” завела аудиторію. Не вщухали аплодисменти та сміх. Неперевершений капітан команди “Дизель” Єгор своїми дотепними жартами “розірвав” зал.

Не встигли закінчитись оплески для команди “Дизель”, як на сцені з’явився “Уездный город”. І було зрозуміло, що цю команду знають та люблять в КПІ. Були моменти, коли команда дивувала глядачів “своєрідними” жартами.

Протягом усього концерту в залі відчувалась теплота та дружність команд. У розминці команди виступили разом “проти залу”. І їм вдавалось відповідати на питання саме “в точку”, а наші студенти вміють ставити каверзні питання.

Апогеєм свята став виступ “Уездного города” з легендарною сценкою “Серёжа молодец”.

Свято вдалось. Цей вечір продовжив життя багатьом студентам, адже саме сміх продовжує життя та лікує від усіх хвороб та негараздів. Частіше посміхайтесь та приносьте людям радість!

Дата події