Вiдкритий кубок КВК-2006 у КПI

15 листопада в ЦКМ НТУУ “КПІ” вже вдруге пройшов відкритий кубок КВК серед студентських команд столичних вузів. Веселих та кмітливих гостей наїхало багато: з 16 команд, що взяли участь у фестивалі, 12 – некапеішні. У залі не було де впасти – вболівальники розкупили всі квитки.

Хтось прийшов з плакатами, хтось з “кричалками”, та головне, що у всіх був гарний настрій. Останній забезпечували протягом майже трьох годин “Зірки екрану” (МАУП), “Кадети” (Національний транспортний університет), “Збірна з бадмінтону” (Національна академія управління), “Інші не краще” (Київський національний університет будівництва та архітектури), “Generatiom P” (КНЕУ), “Центр 18” (Центр дитячої і юнацької творчості), “Торговий дім” (Київський національний торговельно-економічний університет), “5.50”, “Збірна” (Національний авіаційний університет), “Trade Mark” (Київський національний торговельно-економічний університет), “Акули пера” (Інститут журналістики КНУ), “Голосієво” (НАУ). “Гумористичну честь” КПІ захищали 4 команди: “Не питання” (ФММ), “ПРАВОкація” (ФП), “Союз” (ФАКС) та молодіжна збірна нашого вузу.

Жартів було багато, як, власне, й команд, які їх озвучували. Тематика – найрізноманітніша: від “класичних” – політичних, рекламних і студентських замальовок – до футбольних і літературних “драм”. Та тематичним лідером, про якого хоч раз згадали у своїх виступах майже всі команди, став не відомий політик, герой (їня) фільму чи реклами, а… житловий масив Києва – Троєщина.

Свято сміху вдалося, проте, як з’ясувалося, і його буває забагато. Під кінець глядачі вже просто фізично не могли сміятися. Та все ж підтримували своїх улюбленців до кінця.

Після короткої наради журі оголосило трьох переможців. Всі вони отримали по “золотій” нагороді, яка відрізнялася лише розміром. Отже, малий золотий кубок дістався “Generatiom P” (КНЕУ), середній – “5.50” (що стало абсолютною несподіванкою для всіх включно із самими призерами), а великий кубок заслужено отримали журналісти з КНУ “Акули пера”.

Сподіваємось, проведення відкритого кубку КВК у КПІ стане традиційним, а серед призерів обов’язково будуть і наші команди.

Dec 5, 2006 || Автор:Майя Заховайко