Поради

Обережно – кір!

Кір – гостре інфекційне захворювання з високим рівнем контагіозності (заразності, наближається до 100%).

Грип та його профілактика: поради лікаря

Грип – гостре респіраторне вірусне захворювання з крапельним механізмом передачі, яке характеризується гострим початком, переважним ураженням верхніх дихальних шляхів і загальною інтоксикацією. Збудники хвороби – віруси, за типом вірусу А, В, С.

Мовні поради

Наш сучасник письменник Павло Мовчан сказав: "Слово творить світ, спотворене слово спотворює його". Тож, якщо довкілля, в якому живемо, не подобається, то причина цього в нас самих. Це ми порушили гармонію, бо лінуємось  працювати над собою і прагнути досконалості.

Поради "на всі випадки життя" провідного спеціаліста інтернет-маркетингу в США Ніла Пателя

Коли Нілу Пателю був 21 рік, Wall Street Journal назвав його одним з головних фахівців мережі Інтернет, а Entrepreneur magazine назвав Ніла одним із кращих підприємців у країні. Крім того, Нілу Пателю було вручено диплом Палати представників Конгресу США за його громадську та просвітницьку діяльність.

Бережіть здоров’я змолоду: поради лікаря

Медики б’ють на сполох: переважна більшість випускників шкіл мають відхилення у здоров’ї. Тож в університеті, коли молоді люди стають старшими й відповідальнішими, потрібно уважніше прислухатися до себе та докладати зусиль для підтримання організму в працездатному стані.

Як попередити грип та ГРВІ: поради лікаря

З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому на грип припадає 12-15%. В епідемічний сезон за короткий період часу (4-6 тижнів) ці недуги підхоплюють 70-85% населення.

Будьте обережними на воді!

Літо – час відпочинку. Озеро, річка, море обіцяють щастя і розслаблення. Головне при цьому – пам’ятати про те, що вода може бути джерелом не тільки задоволення, але й страшної небезпеки. Тож на воді слід бути обережним, уважним і, звісно, тверезим.

Формула безпеки. Якщо у вас в квартирі газ…

Найбільша кількість нещасних випадків під час використання газу в побуті відбувається через самовільне підключення чи ремонт газових приладів, встановлення додаткових, не передбачених проектом, газових приладів з порушенням вимог безпеки, встановлення примусових витяжних систем у кухнях і ванних