Ректорат

Ректорат КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор Згуровський Михайло Захарович
тел.: 204-94-94 (довiдкова служба), 204-85-57
e-maіl: mzz[at]kpi.ua

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 липня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Завершився поточний навчальний рік і ми переходимо до підготовки до нового навчального року.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 червня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Завершується сесія. Починається активна фаза підготовки матеріальної бази університету до нового навчального року.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 7 червня 2021 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Завершується навчальний рік. Він був для нас дуже непростим. Ми маємо успішно його закінчити і почати готувати сценарії роботи в наступному навчальному році.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 31 травня 2021 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Члени ректорату підбили підсумки минулого тижня та обговорили плани  на  тиждень, що розпочався.

Перший проректор Ю. І. Якименко

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 25 травня 2021 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він запропонував підбити підсумки минулого тижня та обговорити  плани  на  тиждень, що розпочався.

Перший проректор Ю.І.Якименко