Ректорат

Ректорат КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор Згуровський Михайло Захарович
тел.: (+38 044) 204-94-94 / довiдкова служба, 204-85-57
e-maіl: mzz@kpi.ua

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 26 квітня 2021 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. «Сьогодні країна відзначає 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи, – сказав ректор, відкриваючи засідання.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 19 квітня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він запропонував учасникам підбити підсумки минулого тижня і спланувати роботу на тиждень, що розпочався.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 квітня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам обговорити особливості роботи університету під час локдауну та плани на тиждень, що розпочався.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 29 березня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам  обговорити підсумки роботи за минулий тиждень і намітити основні плани на тиждень, що розпочався. 

Засідання  ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 березня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам  коротко підбити підсумки тижня, що минув, і спланувати роботу на новий тиждень. 

Засідання ректорату КПІ ім.Ігоря Сікорського 15 березня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам стисло відзвітувати про роботу на минулому тижні й про плани на тиждень, що розпочався.