Ректорат

Ректорат КПІ ім. Ігоря Сікорського

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор Згуровський Михайло Захарович
тел.: 204-94-94 (довiдкова служба), 204-85-57
e-maіl: mzz[at]kpi.ua

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 29 листопада 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Він запропонував обговорити нагальні питання та плани університету на поточний тиждень.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 15 листопада 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. Відкриваючи засідання, він запропонував учасникам обговорити поточні питання і завдання на тиждень, що розпочався.

Перший проректор Ю.І. Якименко

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 4 жовтня 2021 року

Засідання ректорату відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він привітав учасників з Днем працівників освіти, який Україна відзначила 3 жовтня, подякував їм за напружену працю і побажав успіхів. Після цього члени ректорату перейшли до обговорення поточних питань.