Сьогодні ми згадуємо події на майдані Незалежності та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя захищав нашу свободу, суверенітет і цілісність України. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це історія, яка творилася на наших очах, і багато хто з нас був її учасником.

Студенти, викладачі та співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського одними з перших виходили на боротьбу за громадянські права, за гідність і вільну думку. Вже минає сім років, як під час Євромайдану загинув студент ФІОТ Сергій Бондарев. Від того часу й до сьогодні 14 студентів і співробітників КПІ віддали свої життя за наше з вами майбутнє. Четверо з них стали Героями України посмертно. Вічна шана їхньому подвигу.

Михайлівський Золотоверхий собор став прихистком для тисяч людей під час жорстокої розправи. Його дзвони вперше за вісім століть били у набат, сповіщаючи про небезпеку.

Не забуваймо ніколи своїх героїв, яких уже Небесні легіони. Згадаймо їх у своїх думках і молитвах, щоб слава про них лунала вічно.

Герої не вмирають!
Слава Україні!