Революція Гідності

Події на Майдані в лютому 2014-го

Дев’ять років тому 18 лютого в середмісті Києва розпочалися найжорсткіші протистояння між силовиками й учасниками Майдану, які називають завершальним етапом Революції гідності.

День Гідності та Свободи

Це свято на честь двох революцій — Помаранчевої 2004-го та Революції Гідності 2014 років — надзвичайно важливе для українців.

Цьогорічний День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного російського вторгнення. Україна як ніколи бореться за свою свободу та незалежність.

Памʼяті Вадима Жеребила

Вадим навчався на зварювальному факультеті КПІ. Був активним учасником Революції Гідності.

2014-го, з початком російської агресії, пішов боронити Україну в лавах батальйону «Айдар».

Памʼяті Володимира Кочеткова-Сукача

Володимир протягом 1988—1994 років навчався у КПІ.

Брав активну участь у Революції гідності та Автомайдані. Був серед перших добровольців «Автоботів», які протистояли сепаратистам у Маріуполі. Близько двох місяців воював у батальйоні «Азов».

Памʼяті студента КПІ Сергія Бондарева

Сергій останні роки жив у Києві. Працював у компанії GlobalLogic і водночас навчався на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ.

Під час Революції гідності він не залишився осторонь, а завжди був у серці гарячих подій, відстоюючи європейське майбутнє України.

День Гідності та Свободи!

Щороку, коли природа завмирає в осінній прохолоді, готуючись до тривалого сну, наші серця сповнюються тривогою та болючими спогадами про пекельний листопад 2004-го й 2013 років. В той час наш народ сказав рішуче «ні» неправді, несправедливості, приниженню й безправ’ю.

Українські революції очима політехніків. Фотовиставка у КПІ

Фото, зроблені мітингувальниками під час Помаранчевої революції та Революції Гідності, експонуються у переддень Дня Гідності та Свободи у холі Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка. На світлинах – студенти й викладачі КПІ – учасники тих подій.

День Гідності та Свободи

Сьогодні ми згадуємо події на майдані Незалежності та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя захищав нашу свободу, суверенітет і цілісність України. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це історія, яка творилася на наших очах, і багато хто з нас був її учасником.