КПІшники на захисті України

Багато студентів, викладачів, науковців і співробітників КПІ захищають нашу країну на фронті. Хтось із них уперше взяв до рук зброю, хтось знайомий з військовими буднями ще з 2014-го.

Загинув випускник КПІ Андрій Іванов

Захищаючи Україну від російських загарбників, у боях під містом Бахмут загинув випускник зварювального факультету 2018 року Андрій Іванов.

Вічна і світла пам’ять політехніку, який віддав життя за Батьківщину.

Памʼяті Вадима Жеребила

Вадим навчався на зварювальному факультеті КПІ. Був активним учасником Революції Гідності.

2014-го, з початком російської агресії, пішов боронити Україну в лавах батальйону «Айдар».

Вузли тертя служитимуть довше

Розробці та впровадженню інноваційних технологій виготовлення виробів наукоємного машинобудування з шаруватих металевих і металокерамічних матеріалів присвятили свою роботу молоді науковці – Руслан Борис, к.т.н., доцент ММІ та Андрій Чорний, к.т.н., доцент ЗФ

Молоді науковці ЗФ – для безпеки теплоелектростанцій

За роботу "Збільшення ресурсу експлуатації зварних з'єднань енергетичного обладнання сучасних енергоблоків ТЕС" Андрію Перепічаю, к.т.н., старшому викладачеві ЗФ, у складі творчого колективу було присуджено Премію Президента України для молодих учених 2019 р.

У КПІ створили новий інститут!

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» створили нову структурну одиницю – Інститут матеріалознавства та передових технологій.

Угода з Гуандунською академією наук (КНР)

25 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Гуандунської академії наук (Китайська Народна Республіка) на чолі з її президентом Ляо Бін. До складу делегації також входили директор Фошанського інституту промислових технологій Сяо Женьцзюнь, директор Гуандунського інституту зварювання Дун Чуньлінь, радник керівника Гуандунського інституту зварювання Ван Яцінь.

Підписання Меморандуму між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управлінням науки і техніки міста Гуанчжоу

20 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управління науки і техніки міста Гуанчжоу провінції Гуандун (Китайська Народна Республіка) уклали меморандум про порозуміння щодо співробітництва в галузі науки, техніки та інновацій.

Підписка на ЗФ