Адміністративні новини

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 19 жовтня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровського, який сформулював завдання членам ректорату на поточний тиждень і запросив їх стисло викласти плани роботи за їхніми напрямами.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 12 жовтня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З. Згуровського. На початку засідання він звернув увагу учасників на те, що епідемічна ситуація в країні погіршилася, й наголосив, що у зв’язку з цим слід проаналізувати режим роботи університету і, за потреби, внести в нього необхідні корективи.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 жовтня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання він нагадав, що минулого тижня ми відзначили Міжнародний день бібліотек і День працівників освіти й привітав усіх присутніх з цими святами.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 28 вересня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М.З.Згуровського. На початку засідання члени ректорату хвилиною мовчання вшанували пам’ять 26-ти курсантів і офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, які трагічно загинули 25 вересня в авіакатастрофі. Після неї ректор запросив учасників засідання до обговорення поточних питань і розгляду завдань на тиждень, що розпочався.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського від 14 вересня 2020 ntuu.kpi ср, 09/16/2020 - 12:06

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського. На початку він сформулював завдання для членів ректорату на тиждень. «Завершується приймальна компанія цього року.

"Мегаполіс" в університеті

Що таке мегаполіс? Різні словники визначають це поняття трохи по-різному, але загалом всі визначення сходяться в одному: це велетенське місто, яке утворилося внаслідок зростання та поглинання навколишніх населених пунктів.

Засідання ректорату КПІ ім. Ігоря Сікорського 7 вересня 2020 року

Засідання відбулося в дистанційному режимі під головуванням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського М. З. Згуровського. На початку він сформулював завдання для членів ректорату на поточний момент, на ближчий тиждень і запросив їх стисло прозвітувати про свою роботу.