Напередодні Дня захисника України студенти, викладачі, співробітники та офіцери ІСЗЗІ поклали квіти до пам’ятника Захисників Вітчизни. Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Для Київської політехніки цей день особливий. Від початку збройного конфлікту на сході України 36 київських політехніків були мобілізовані у лави ЗСУ, понад 300 випускників КПІ пішли захищати країну добровольцями. Нині серед студентів, співробітників і офіцерів Політеху – понад сотня ветеранів АТО/ ООС. 14 героїв віддали своє життя за незалежність України.

«Вони вписали свої імена в історію нашого університету, в історію країни. Дорогою ціною ми виборюємо нашу незалежність, але ми переконані, що Україна здобуде її й врешті стане потужною, успішною, красивою країною. Тому ми сьогодні тут», – наголосив ректор КПІ Михайло Згуровський.