20 квітня 2017 року в Науково-технічній бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла Конференція «Академічна доброчесність: практики українських ВНЗ». Організаторами заходу виступили: Американські Ради з міжнародної освіти, проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Українська бібліотечна асоціація. Конференція відбулася за підтримки Посольства США в Україні.

Оголошена мета конференції - ознайомити представників провідних ВНЗ України з основними принципами розробки та впровадження дієвих механізмів забезпечення академічної доброчесності в університетах. Робота відбувалася в чотирьох секціях:

• Сесія № 1 – Нормативне регулювання академічної доброчесності на законодавчому та університетському рівнях
  • Сесія № 2 – Навчально-виховні практики для викладачів ВНЗ для ознайомлення студентів з основами академічного письма: впровадження та викладання курсу «Основи академічного письма». Роль та функції Центру академічного письма в університеті.
  • Сесія № 3 – Превентивні механізмі у боротьбі з плагіатом: антиплагіатні політики та практики використання.
  • Сесія № 4 – Роль бібліотеки у підтримці принципів доброчесності.

Пропонуємо вашій увазі відео-запис конференції: