Зустріч із засновником компанії "Cloudozer"

Можливість обговорити проблеми нашої освіти, перспективи розвитку ІТ, технології зберігання інформації отримали студенти НТУУ "КПІ" 22 жовтня 2013 року на зустрічі із засновником компанії "Cloudozer", фахівцем із хмарних обчислень та штучного інтелекту Віктором Совєтовим у рамках проекту кафедри АСОІУ та НТСА "КПІ" "ASU Talks".

Попри чітко заплановані теми (прийняття інженерних та бізнесових рішень у галузі ІТ, перспективи розвитку галузі), спілкування з самого початку зустрічі перейшло в невимушене русло. Віктор Совєтов залюбки відповідав на кожне поставлене запитання та охоче ділився власним досвідом. Студенти піднімали найрізноманітніші теми: від технологій хмарних обчислень та зберігання великих обсягів інформації без дата-центрів до думки гостя про взаємодію між ІТ-компаніями та університетами. Також кожен охочий мав змогу долучитися до зустрічі в режимі онлайн – переглядаючи інтернет-трансляцію в прямому ефірі.

Нагадаємо, що це була п''ята зустріч у НТУУ "КПІ" в рамках "ASU Talks" – проекту, створеного викладачем факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ Олексієм Молчановським. Метою проекту є пробудження ініціативи студентів до навчання та саморозвитку у сфері ІТ через знайомство та надання можливості поспілкуватися з успішними та досвідченими спеціалістами сфери ІТ. Гостями проекту вже були Дмитро Костик, засновник компанії "Kodisoft"; Дмитро Дзюба, дослідник у сфері штучного інтелекту, науковець лабораторії "ALIEN Lab"; Сергій Ляшевський, професор електротехніки Рочестерського технологічного інституту та Ярослав Ажнюк, засновник агенції "SM Digital" та громадської організації "Інтернет Ініціативи".

Відео кожної зустрічі та докладнішу інформацію ви можете продивитися на сайті проекту (talks.asu.kpi.ua) чи в групі Вконтакті (vk.com/asutalks).

Наступна зустріч у рамках проекту "ASU Talks" планується на грудень 2013 року. Відвідати її запрошуємо всіх бажаючих студентів та викладачів НТУУ "КПІ".

Ольга Тростянчук, ФІОТ