У добру путь, першокурсники! День першокурсника 2012

31 серпня 2012 року на площі Знань НТУУ "КПІ" відбулися урочистості з нагоди Дня першокурсника.

Цей день – особливий для КПІ. День, коли першокурсників-політехніків посвячують у студенти. День, який відкриває вир дорослого, самостійного життя, наповненого студентськими турботами та радощами.

Привітати нове поповнення прийшли керівники університету, директори інститутів та декани факультетів, батьки і рідні першокурсників, уславлені випускники КПІ попередніх років: державні діячі, відомі вчені, митці, гості з інших країн. З напутнім словом виступив ректор університету академік НАН України М.З.Згуровський. Він побажав першокурсникам відбутися людьми з великої літери, стати інженерами, конструкторами, науковцями, втілити усі їхні плани і мрії. Митрополит Вишгородський і Чорнобильський, вікарій Київської Митрополії, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври отець Павло звернувся до присутніх із словами благословення на добрі справи. Також зі словами-побажаннями успіхів у навчанні та наукових дослідженнях виступили народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максим Луцький, колишній прем'єр-міністр України, випускник КПІ Віталій Масол, голова Секції вихованців КПІ у Польщі Януш Фукса.

Свято першокурсників продовжилося виступами художніх колективів Центру культури і мистецтв університету – Народної капели бандуристів, Народної академічної хорової капели, Народного ансамблю народного танцю "Політехнік", Народного ансамблю бального танцю "Стиль" та ін. Площею гордо крокували кращі студенти університету – переможці міжнародних і всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, спортсмени – чемпіони України з різних видів спорту, переможці конкурсів "Королева КПІ–2012" Анна Гресь та "Містер КПІ–2011" Богдан Тимошенко. Насамкінець під загальні оплески присутніх в небо над площею Знань злетіли великі літери, які утворили назву – "КПІ"!

Після урочистостей студенти розійшлися по своїх факультетах, де на них чекали залікові книжки. А затим – дискотека просто неба.

Тож нехай щастить вам, першокурсники!

Лілія Скиба

31 серпня 2012 року на площі Знань університету відбудеться святкування Дня Першокурсника.

Для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проведення Дня першокурсника напередодні початку занять є доброю традицією. Саме в цей день 31 серпня тисячі абітурієнтів вже на правах студентів-політехніків прийдуть на своє свято – посвячення у студенти. День першокурсника – це не просто свято. Це данина традиціям Київського політехнічного інституту, якому в цьому році виповнюється 114 років. Бути гідним наслідувачем цих традицій, бути гідним честі називатися київським політехніком – ось головний девіз свята.

ПРОГРАМА

Свято «День першокурсника»

31 серпня 2012року

ЧАС ЗАХІД
14.00 – 14.30 ЗБІР ПЕРШОКУРСНИКІВ БІЛЯ КОРПУСІВ ФАКУЛЬТЕТІВ ТА ІНСТИТУТІВ
14.30 – 14.50 РОЗМІЩЕННЯ ФАКУЛЬТЕТСЬКИХ ТА ІНСТИТУТСЬКИХ КОЛОН НА ПЛОЩІ “ЗНАНЬ”
15.00 – 16.00 СВЯТО “ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА”
16.00–18.00 ЗБОРИ ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФАКУЛЬТЕТАХ, ІНСТИТУТАХ ТА КАФЕДРАХ. ВРУЧЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКІВ.
19.00 – 22.00 ВЕЧІР ВІДПОЧИНКУ НА ПЛОЩІ “ЗНАНЬ”.