Ви є тут

У широкі ворота майбутнього - День першокурсника 2009


2009.08.31 Урочисті з нагоди Дня першокурсника

На цьогорічні урочисті з нагоди що відбулися 31 серпня, завітали численні вітчизняні й зарубіжні гості, представники владних структур, міністерств і відомств, громадськості і ЗМІ, батьки і рідні першокурсників.

Від імені 50-тисячного колективу викладачів, студентів і науковців НТУУ «КПІ» першокурсників привітав ректор університету академік М.З.Згуровський. Він наголосив, що КПІ – інженерна школа зі славними і давніми традиціями. Тут отримали путівку в життя понад 250 тисяч інженерів, науковців, державних діячів, представників спорту, культури тощо. Нині НТУУ «КПІ» – це навчально-методичний, молодіжно-виховний центр. Тут закладається фундамент майбутнього.

В.М.Литвин, академік НАН України, голова ВР України, побажав молодим визначити у своєму житті дороговказ – найвищу планку – і намагатися досягти її. В.А.Масол – президент Асоціації випускників, прем’єр-міністр України в 1994-95 рр. – повідомив, що ось уже 58 років з гордістю носить ім’я випускника Київської політехніки. Він закликав розбудовувати країну, жити й працювати на своїй землі. Заступник міністра освіти і науки Т.В.Фініков назвав КПІ широкими ворітьми у світ. «У добру дорогу через широкі ворота майбутнього», – побажав він. Заступник голови КМДА Д.Басс, випускник НТУУ «КПІ», звернувся до першокурсників: «Ви зробили перший крок у кар’єрі. Від вас залежить, чи досягнете успіху».

Площею гордо крокували кращі студенти університету – переможці міжнародних і всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів з ФТІ, ІЕЕ, ЗФ, ФЕА, ВПІ, ММІ, ІТС, РТФ, ХТФ, ІПСА, спортсмени – чемпіони України з різних видів спорту. У святковій ході також взяли участь студенти міжнародного факультету в національних костюмах. Віртуозними танцювальними номерами розважали присутніх Народний ансамбль бального танцю «Стиль» та шоу-балет «А-6». Під серпантиновим дощем піднялися в небо кульки-літери «КПІ». І тут хмара, що вже давно висіла над площею, пролилася рясним літнім дощем, неначе благословляючи новачків на славні діла. Завершилося свято пізно ввечері святковим концертом, дискотекою і феєрверком.

31 серпня 2009 року на Майдані Знань університету відбудеться святкування Дня Першокурсника.

Для Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” проведення Дня першокурсника напередодні початку занять вже стало доброю традицією. Саме в цей день 31 серпня тисячі абітурієнтів вже на правах студентів-політехніків прийдуть на своє свято – посвячення у студенти. День першокурсника – це не просто свято. Це данина традиціям Київського політехнічного інституту, якому в цьому році виповнюється 111 років. Бути гідним наслідувачем цих традицій, бути гідним честі називатися київським політехніком – ось головний девіз свята.

Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 37.

Програма проведення свята “День першокурсника”

ЧАС ЗАХІД
14.00 – 14.30 Збір першокурсників біля корпусів факультетів та інститутів
14.30 – 14.50 Розміщення факультетських та інститутських колон на площі «Знань»
15.00 – 15.45 Свято «День першокурсника»
16.00 – 18.00 Збори першокурсників на факультетах, інститутах та кафедрах. Вручення студентських квитків
18.30 – 20.00 Концертна програма в ЦКМ НТУУ «КПІ»
20.00 – 22.00 Вечір відпочинку на площі «Знань»
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій