Ви є тут

ЕкономікаЛекція від автора наукового бестселера (додано відео)

2016.10.04 Лекція від Еріка Райнерта

4 жовтня в НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» відбулася лекція всесвітньо відомого економіста професора Еріка Райнерта на тему «Стратегія розвитку для України під час зміни економічних ідеологій».Публічна лекція академіка Згуровського (відео)

2015.11.12 Публічна лекція академіка Згуровського

Публічну лекцію «Форсайт економіки України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах» для студентів і викладачів факультету менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ», а також для усіх бажаючих прочитав 12 листопада ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський.Семінар "Форсайт економіки України"

2015.07.20 семінар на тему "Форсайт економіки України. Середньостроковий  (2015-2020) і довгостроковий (2020-2030) часові горизонти"

20 липня в НТУУ "КПІ" відбувся семінар на тему "Форсайт економіки України. Середньостроковий (2015-2020) і довгостроковий (2020-2030) часові горизонти".XIV Конференція "Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління" на ФММ

2015.04.7-9 XIV Конференція "Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління"

Чотирнадцята міжнародна науково-практична конференція "Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління" відбулася 7–9 квітня 2015 р. на ФММ. Її організувало НТСА факультету.У центрі уваги – підприємництво [МНПК "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки"]

2010.11.24 МНПК "Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки"

Міжнародна науково-практична конференції (вже дев’ята) пройшла на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ» 24 листопада  2010 року. Її темою було обрано  «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, технології, управління»

2010.04.21-24 ІХ МНПК «Економіка, технології, управління»

21-24 квітня відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління”, організована НТУУ «КПІ», НТСА й Асоціацією випускників Київської політехніки, кафедрою ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика». Працювали п’ять секцій: економіка інновацій; економіка сталого розвитку; аналітика фінансових, товарних ринків і сфери послуг; e-economy (інтернет-економіка); технології розвитку регіонів.Міжнародний проект ЄС на ФММ

2009.09.30 Учасники проекту FRIDA

Світова павутина, яка «знає все», видала: мережева економіка – середовище, в якому будь-яка компанія чи індивід можуть контактувати легко і з мінімальними витратами з будь-якою іншою компанією чи індивідом з приводу спільної праці, торгівлі, обміну ідеями тощо.Економічний семінар “Як подолати економічну кризу в Україні”

2009.03.05 Економічний семінар “Як подолати економічну кризу в Україні”

Спільний семінар “Як подолати економічну кризу в Україні”, організований Українсько-японським центром та НТУУ “КПІ”, відбувся 5 березня. У його роботі взяли участь вітчизняні та зарубіжні фахівці.Конференція молодих учених «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки 2008»

2011. Таланти КПІ. Лєбєдєва Ольга Олександрівна - старший викладач ФМФ, кафедра нарисної геометрії. ІІ місце в категорії "Комп'ютерна графіка"

Уже стало доброю традицією проведення міжнародної науково-практичної конференції на базі кафедри економіки і підприємництва НТУУ «КПІ». 26 листопада 2008 року ця конференція проходила вже всьоме і її темою було обрано «Розвиток підприємництва як фактор росту національної економіки».Лекція М.Я.Азарова

Лекція М.Я.Азарова

10 лютого в залі засідань Вченої ради було продовжено цикл традиційних в останні роки відкритих лекцій, з якими перед студентами, викладачами та співробітниками нашого університету виступають визначні вчені, громадські та політичні діячі.

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій