Чиженко Іван Миронович

Чиженко Іван Миронович (народився у 1916 році в селянській родині на Київщині) – доктор технічних наук, професор, академік Національної академії наук України, завідуючий кафедрою теоретичних основ електротехніки (1950-1989рр.), проректор з наукової роботи (1959-1969рр.), радник ректора КПІ (з 1989р.), Заслужений діяч науки і техніки УРСР (1974р.), Кавалер Ордена Леніна (1961р.), Лауреат Ленінської премії СРСР (1962р.), Лауреат Державної премії УРСР (1982р.).

Вшанування пам'яті академіка Івана Чиженка в Києві

12 жовтня 2017 року в Києві було урочисто відкрито меморіальну дошку видатному вченому, академіку НАН України, професору Івану Мироновичу Чиженку, який майже 40 років очолював кафедру теоретичних основ електротехніки (ТОЕ) Київського політехнічного інституту.

Вшанування пам'яті академіка І.М.Чиженка у зв’язку зі 100-річчям від дня народження

27 березня 2016 року виповнилось 100 років з дня народження видатного вченого, академіка НАН України, професора Івана Мироновича Чиженка, який майже 40 років очолював кафедру теоретичних основ електротехніки (ТОЕ) НТУУ «КПІ». За цей час кафедра стала опорною електротехнічною кафедрою України.

До 100-річчя академіка І.М.Чиженка

Є в Київському політехнічному інституті галерея визначних учених і педагогів, життєва та суспільна діяльність  яких пов'язана з інститутом, вони створили КПІ як унікальний науковий та навчальний заклад.

Науковi читання, присвяченi академiку I.М.Чиженку

24 травня 2006 року в нашому університеті відбулися наукові читання з циклу ”Видатні конструктори України”, присвячені академіку Івану Мироновичу Чиженку. Організаторами заходу виступили Державний політехнічний музей та кафедра теоретичної електротехніки.

Відкриття пам’ятної дошки І.М. Чиженка

З нагоди 90-річчя від дня народження Івана Мироновича Чиженка (1916-2004) Вчена рада університету запланувала низку урочистих заходів: розміщення портрета вченого в Галереї видатних викладачів і випускників КПІ, відкриття іменної навчальної лабораторії та пам’ятної дошки на кафедрі теоретичної ел

Підписка на Чиженко І.М.