«Де ще можуть студенти проявити свої здібності, як не на конкурсах та олімпіадах», – розмірковував проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов у своєму виступі під час вручення грамот переможцям університетської олімпіади з фізики. Він привітав нагороджених та подякував організаторам заходу – керівникам ФМФ і відповідних кафедр. Геннадій Борисович зазначив, що в НТУУ «КПІ» навчаються здібні молоді люди, тож відновлення університетських олімпіад є передумовою участі студентів-політехніків у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, де вони зможуть успішно конкурувати зі своїми колегами.

Переможцями олімпіади з фізики в НТУУ «КПІ» в 2009 р. стали:

  • серед першокурсників: І місце – Володимир Карпів (ІПСА, гр.КА-81), ІІ місце – Олексій Мухін (ІПСА, гр.КА-82), ІІІ місце – Володимир Мельник (ІПСА, гр.КА-82);
  • серед старшокурсників: І місце поділили Віктор Мистецький (ФМФ, гр.ОФ-51) та Олексій Ющенко (ФТІ, гр.ФФ-71), ІІ місце – Олексій Карбачевський (ФТІ, гр.ФІ-41), ІІІ місце – Олексій Слісаренко (ІПСА, гр.КА-71).

Можливо, колись комусь спаде на думку дослідити вплив імені на схильність до фізики, але, як бачимо, перемогли Віктор, два Володимири та чотири Олексії.

У другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики, що пройде в Запоріжжі, візьмуть участь В.Мистецький та О.Ющенко. Побажаємо ж їм перемоги.

Вручаючи студентам подарунки – двотомний «Енциклопедичний словник з фізики», Геннадій Борисович зауважив, що його автори – відомі вчені, академіки, вони теж починали освоювати фізику з простих законів та, здобувши знання, втілили їх у наукових дослідженнях, творчому підході до вирішення проблем. Він назвав нинішні здобутки студентів, особливо першокурсників, «першими цеглинами» у фундамент, з якого вони вибудують своє майбутнє, творчо застосовуючи набуті знання.

Вітали переможців та бажали їм успіхів декан ФМФ проф. В.В.Ванін, завідувач кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла проф. Л.П.Гермаш, завідувач кафедри загальної та експериментальної фізики проф. Ю.І.Горобець, доцент цієї ж кафедри С.О.Решетняк. До речі, останній веде на ФМФ фізичний гурток, його заняття проходять двічі на місяць по середах о 16-00 в ауд. 424-7.

Інф. «КП»

Результати олімпіади з фізики - 2009 рік, НТУУ „КПІ”, фізико-математичний факультет

1 курс
І місце Корнів Володимир Олегович ІПСА КА-81
ІІ місце Мухін Олексій Геннадійович ІПСА КА-82
ІІІ місце Мельник Володимир Володимирович ІПСА КА-81
2 – 5 курси
І місце Мистецький Віктор Анатолійович ФМФ ОФ-51
І місце Ющенко Олександр Олексійович ФТІ ФФ-71
ІІ місце Карбачевський Олександр Олексійович ФТІ ФІ-41
ІІІ місце Слісаренко Олексій Олександрович ІПСА КА-81

Орг.комітет

Дата події