Київські політехніки взяли участь у Міжнародній конференції молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування»

Студенти НТУУ «КПІ» взяли участь у 9-тій Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених і студентів «Нові напрямки розвитку приладобудування», що пройшла з 20 по 22 квітня 2016 року в Білоруському національному технічному університеті (Мінськ, Республіка Білорусь).

Делегація ММІ на конференції в Білорусі

Десята науково-технічна конференція "Сучасні проблеми машинознавства" пройшла 23–24 жовтня 2014 р. в Гомельському державному технічному університеті ім. П.Й.Сухого (ГДТУ).

Міжнародна співпраця кафедри конструювання верстатів та машин

22–23 листопада 2013 р. в Гомельському державному технічному університеті (ГДТУ) ім. П.О.Сухого (Республіка Білорусь) на запрошення ректора університету С.І.Тимошина викладачі ММІ НТУУ "КПІ" провели відкриті лекції з проблем сучасного верстатобудування.

На засіданні Ради Євразійської асоціації університетів

23–25 вересня у столиці Республіки Білорусь м. Мінську пройшов VIII Форум  творчої та наукової інтелігенції держав-учасниць СНД «2013 год – Год экологической культуры и охраны окружающей среды в государствах-участниках СНГ».

Українсько-білоруський інформаційний день у КПІ

9 листопада в НТУУ "КПІ" відбувся перший Інформаційний день, присвячений огляду співробітництва України та Білорусі у сфері розробки та виробництва обладнання для медичних установ і розробки та впровадження технологій обробки металів та нанесення покриттів.

Міжнародна співпраця ММІ

25–26 жовтня 2012 р. в  Гомельському державному технічному університеті ім. П.О.Сухого (Білорусь) пройшла IX Науково-технічна конференція "Сучасні проблеми машинознавства".

Інноваційний форум у Білорусі

Білоруський інноваційний тиждень пройшов 15-18 листопада 2011 р. у Мінську – столиці Республіки Білорусь. У рамках цього заходу відбулося пленарне засідання "Міжнародне співробітництво як інструмент стабілізації та підйому національних економік" та форуми "Білорусь – Корея", "Білорусь – Казахстан", "Білорусь – ЄС", "Білорусь – Україна", "Білорусь – Венесуела", "Білорусь – Іран", а також Білорусько-Китайський науково-практичний семінар "Актуальні напрями білорусько-китайського співробітництва з комерціалізації об'єктів інтелектуальної власності". 

До всеукраїнського  дня бібліотек. Унікальна  бібліотека

До професійного свята працівників бібліотеки наша газета вже традиційно публікує матеріали, в яких розповідається про бібліотеку КПІ та найбільші і найкращі бібліотеки світу. Нинішня розповідь – про Національну бібліотеку Республіки Білорусь.

Обговорено перспективи співпраці з представниками Білорусько-Російського університету (м. Могильов)

Наприкінці жовтня відбулась зустріч заступника проректора з наукової роботи проф. Л.Р. Слободяна з представниками Білорусько-Російського університету (м. Могильов), на якій обговорювались перспективи співпраці науковців наших університетів.

Підписка на Білорусь