Астрелін Ігор Михайлович

Астрелін Ігор Михайлович (05.02.1942, Троїцьке - 23.10.2020, Київ) - декан хіміко-технологічного факультету, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Світла пам’ять декану ХТФ Ігору Михайловичу Астреліну

23 жовтня 2020 року на 79-му році життя після важкої хвороби пішов з життя декан хіміко-технологічного факультету Астрелін Ігор Михайлович, – творча, талановита особистість, видатний науковець, педагог, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої освіти України, член пре

На засіданні Вченої ради: 11.02.2019

Вчена рада розглянула звіт робочої групи з питань розвитку майнового комплексу університету в період з 1972 по 2019 рр., з яким виступив Сергій Огінський.

На засіданні Вченої ради: 04.06.2018

Було розглянуто питання про зміни в структурі університету, а саме найменування кафедр, що створюються у складі механіко-машинобудівного інституту в результаті реорганізації факультету авіаційних і космічних систем.

Астреліну Ігорю Михайловичу – 75!

Колектив хіміко-технологічного факультету щиро вітає декана, наукового керівника кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології Ігоря Михайловича Астреліна з 75-річчям!

V Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих учених на ХТФ

9-11 квітня 2014 року на хіміко-технологічному факультеті пройшла V Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих учених. Конференція була присвячена фундаментальним та практичним питанням у галузі хімії та хімічної технології.

Підписка на Астрелін І.М.