Чим запам’ятався рік, що минає?
Чого чекаєте від Нового року?
Як плануєте зустрічати свято?

Рік 2009-й запам’ятався новими знайомствами, в тому числі з моєю онукою, яка народилася у квітні 2009 року в Америці і яку я побачила влітку.

Було багато вражень від спілкування з рідними, поїздок, відвідин музеїв США. Вразила цікавість дітей і дорослих до пам’яток науки і техніки. Однією з таких пам’яток є авіаносець “Мідвей”, що стоїть на якорі в м. Сан-Дієго. Серед 18-ти вертольотів та літаків, розташованих на його палубі, є вертоліт розробки І.І. Сікорського “Сі-Кінг”, який сприйняла, як “свій”, бо багато зусиль доклали ми у травні цього року до оновлення експозиції та підготовки круглого столу, присвяченого 120-річчю від дня народження І.І. Сікорського.

Цікавою була також поїздка на конференцію до С.-Петербурзького державного технічного університету. Моя доповідь на конференції про КПІ та роботу музею викликала чималий інтерес учасників форуму, було приємно відчувати, що у багатьох напрямах музейної діяльності ми випереджаємо російських колег.

Сподіваюсь, що в новому році наш музей зможе вийти на сучасний рівень музейного показу, перш за все за оснащенням. Хочеться наступний Новий рік зустріти біля ялинки, вбраної у впорядкованому внутрішньому дворику нашого музею.

Зустрічати свято планую традиційно, у колі сім’ї. А оскільки родина сина проживає за океаном, то у святкову ніч нас об’єднає відеозв’язок. Тож ми всі будемо разом завдяки науковому прогресу.

Вітаю всіх з наступаючим святом. Бажаю здоров’я, щастя вам і вашим родинам, успіхів, доброго настрою. Сподіваюсь, що наступний рік буде щасливим для всіх!