Турнір зі швидких шахів – «Кубок ректора»

16 червня у Малому залі ЦКМ відбувся перший турнір зі швидких шахів «Відкритий особистий чемпіонат НТУУ «КПІ» – «Кубок ректора», організаторами якого виступили НТУУ «КПІ», Інститут економіки, права та систем управління Песоцьких і Федерація шахів Києва.

Змагання проходили за швейцарською системою у 7 турів. Контроль часу – по 15 хвилин на партію кожному з учасників. Турнір мав досить представницький склад: міжнародних гросмейстерів – 11%, міжнародних майстрів – 11%, 67% учасників мали міжнародні рейтинги.

Перемогу виборов студент НМУ кмс Петро Голубко з блискучим результатом – 6 очок з 7 можливих. 2-ге та 3-тє місця з результатом 5,5 очок посіли міжнародні гросмейстери Олексій Кислинський та Спартак Височин відповідно. 4-те місце з результатом 5 очок дісталося міжнародному майстру Юрію Жизмеру.

Кращий результат серед викладачів НТУУ «КПІ» продемонстрував викладач кафедри математики Микола Ногін (кмс). Кращий результат серед жінок показала Анна Самар (студентка 1-го курсу НТУУ «КПІ»).

Путівку до Чехії на відкритий чемпіонат Європи серед аматорів 2009 року (які не мають міжна¬родних титулів та рейтинг яких не перевищує 2200) виборов Ігор Кузнєцов (5-й курс ІХФ), який у додатковому матчі (тай-брейку) переміг Олексія Соломаху (3-й курс ФЕА).

За інф. Федерації шахів Києва