Таку назву мав конкурс студентських журналістських робіт, оголошений студмістечком НТУУ «КПІ». Активні КПІшників могли спробувати свої сили в жанрі репортажу на такі теми: «Мої славетні брати-студенти», «Так ми живемо», «Ми їмо – нас їдять» та «LoveStory». Наприкінці року було підведено підсумки конкурсу, найкращі роботи були відібрані за критерієм майстерного літературного виконання, оригінальністю підходу до запропонованої теми і, безперечно, за наявністю у матеріалі невгасимого студентського духу.

Тема «Мої славетні брати-студенти» розповідала про молодих людей, що живуть активним життям, мають якесь цікаве захоплення і по праву можуть вважатися славетними КПІшниками. Переможцем у цій темі стала команда «Халепа» у складі Надії Крижанівської, Ірини Лавренюк, Віри Ткаченко (ФІОТ) та Романа Гуляка (ІПСА). Ось як вони знайшли свого енергійного брата-студента: «З появою нової та широкої, покритої гладеньким асфальтом Політехнічної, ще більше студентів стало проводити вільний час, катаючись на роликах/скейтах/велосипедах. Але переважна більшість з них – початківці, тож справжнє видовищне катання, від якого тамує подих, побачиш не так часто. Чи є на теренах КПІ такі екстремали, які не шкодують свого здоров’я, часу та сил заради адреналіну та ефектних трюків? Таки є. Наш герой – Сашко Чміль (гурт. №15). На РТФ хлопець вступив, бо з дитинства любив розбирати всілякі «девайси». А по життю ще не вирішив, що буде робити: може, те буде пов’язано з велоспортом, а може, й з радіовелоспортом.

Тема «Так ми живемо» була присвячена проблемі СНІДу. Найкращою була визнана робота команди «СМАЙЛИ» (гурт. №20), що розповідала про ставлення здорових людей до ВІЛ-інфікованих. Герой матеріалу говорить: «Чому ви відвертаєтесь від нас? За що? Через те, що ми хворіємо цією страшною хворобою? У нас з вами однакові серця і б’ються вони в такт. Не відвертайтеся від нас! Адже це може статися з кожним із вас, і що тоді? Дайте нам можливість не просто проіснувати, а ПРОЖИТИ життя!»

Тема «Ми їмо – нас їдять» торкнулася болючої для студентів теми – де і чим можна перекусити на території КПІ. Найкращою роботою було визнано розслідування команди P.S.(ФАКС), учасники якої навіть дізналися, скільки заробляють продавці пиріжків та булочок: «Я пообщался с продавщицей – жалуется, что сейчас времена уже не те и она продает товара всего на 1500-2000 гривен в день! Прошлым летом, когда работал трамвай, было до 5000 гривен. Неплохие обороты, не правда ли?»

А в темі «LoveStory» безперечну перемогу отримав матеріал Ярослава Шомовського, Дмитра Дейнеки та Сергія Корнієнка про студента, що вирішив утриматись від статевих стосунків до весілля.

Незвичайне, цікаве і варте того, щоб про це написали, завжди поруч, слід просто озирнутися. Конкурс «Студентський об’єктив» дав чергову можливість своїм учасникам зрозу¬міти цю істину та відкрити світові себе і тих, хто живе поруч.

Валерія Добривечір