Ви є тут

Спортивно-інтелектуальна гра Лабіринт–2009


Спортивно-інтелектуальна гра Лабіринт–2009

Четвертий рік поспіль на оздоровчій базі «Політехнік» збирає своїх друзів «Лабіринт». Ця спортивно-інтелектуальна гра вже встигла полюбитися багатьом КПІшникам, тож з кожним роком кількість бажаючих взяти участь у цих туристичних змаганнях збільшується.

З кожним роком ростає рівень змагань «Лабіринт» розвивається, з'являються нововведення. Однак перше і постійне завдання – встановити намети та облаштувати свою стоянку згідно з усіма правилами туристичного походу.

Цього року «лабіринтівці» мали пройти такі випробування: нічне орієнтування з картою квестового типу, денне орієнтування з шістьма видами туристичних переправ, перевірка знань теоретичної та практичної медицини, правил розведення вогнища, водні змагання з переправою через річку і навіть стрільба з пневматичної зброї. Не обійшлося і без улюбленої всіма «Павутини» – пролізти крізь плетиво мотузок, не зачепивши встановлених міток. І жодний «Лабіринт» не обходиться без вогнища та пісень під гітару – на творчому вечорі під зоряним небом кожна команда представляла творчий номер. А в останній вечір у наметовому містечку на березі Дніпра з'являлося Поле чудес: у піску стояли запалені свічки, а між ними були закопані різноманітні маленькі призи. Кожна команда випробовувала долю, відшукуючи «чудеса» на нічному березі, тільки так обережно, щоб не загасити свічок.

Як і щороку, «Лабіринт» створюється спільними зусиллями дирекції студмістечка НТУУ «КПІ», зокрема, директора студмістечка О.А. Іщенка та його заступника М.М. Стасенко, департаменту навчально-виховної роботи на чолі з проректором Г.Б. Варламовим, профкому студентів на чолі з В.Ю.Мироновим та ТСОУ НТУУ «КПІ», очолюваного А.В. Савчуком.

І як же не назвати тих, завдяки кому «Лабіринт» водить своїми таємними стежками кпішників, – це учасники туристичного клубу «СКІФ»: його керівник І.П. Кучерявий, студенти ВІТІ Олександр Гайдай, Микола Дорофтей, Олександр Березін, аспірант ФАКСу Максим Лютін та інші.

Валерія Добривечір

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій