Друга науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Погляд у майбутнє приладобудування»

10 квітня 2009 р. у залі засідань Вченої ради відбулась ІІ Науково-технічна конференція студентів та аспірантів «Погляд у майбутнє приладобудування». Талановиті, цілеспрямовані, повні ідей і пропозицій учасники конференції виступали з доповідями у секціях, що охоплювали усі напрямки приладобудування: «Теорія та практика навігаційних приладів і систем», «Оптичні та оптико-електронні прилади і системи», «Процеси виготовлення приладів, методи і засоби їх контролю», «Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв», «Біомедичне приладобудування та технології», «Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика».

На відкритті конференції учасників вітали проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов, заступник декана ПБФ В.І.Микитенко, голова Студентської ради НТУУ «КПІ» О.Рощин.

У конференції взяли участь студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Житомирського державного технічного університету, Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, а також студенти ПБФ, ММІФ, ІТС, ІЕЕ.

На завершення конференції подяками було нагороджено авторів кращих робіт, а саме: О.В.Кривицького (ПГ-51), Т.С.Житнік (ПГ-51), Ван Сяо (ПО-31), В.О.Марченко (ПО-31), О.В.Швед (ПБ-41), О.П.Прошак (ПБ-41), О.О.Макуху (ПМ-31), А.О.Ракітіна (ПБ-62), К.В.Комбєгова (ПБ-62), Д.К.Крепак (ПК-61), О.С.Коваль (ПК-51).

Отже, молодій науковій еліті бажаємо успіхів у конференції та творчого розвитку у майбутньому навчанні!

Дар'я Крепак, голова студентської ради ПБФ