З кожним роком віддаляються події однієї з найкровопролитніших війн, які зазнало людство. Велика Вітчизняна війна назавжди залишиться в історії як жорстоке збройне протиборство, яке призвело до небачених збитків. Молодому поколінню українців важко уявити справжні масштаби втрат – людських, економічних, культурних, соціальних, адже безжалісне колесо війни, прокотившись Україною, залишило по собі катастрофічні наслідки.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир, за надану можливість нащадкам жити, народжувати і виховувати дітей.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Батьківщину.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадського обов'язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок – бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Дорогі ветерани! Шановні політехніки!

У цей пам'ятний день прийміть найкращі побажання здоров'я та наснаги. Нехай ваші родини ніколи не спіткає жодне тяжке випробовування. Живіть на щастя вашим дітям, онукам та нащадкам!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Миру, добра та нових звершень усім заради процвітання незалежної України!

З повагою, М.З.Згуровський, ректор НТУУ “КПІ”