Ті, хто буває у 7 корпусі, вже звикли, що четвертий поверх, де знаходиться фізико-математичний факультет, час від часу набуває дуже святкового вигляду. Наприклад, 1 вересня поверх було прикрашено зеленою травичкою, метеликами, сонечками та іншими яскравими комахами, виготовленими з паперу, а плакат біля деканату радісно повідомляв – літо продовжується. Новий рік, як і належить, ФМФ зустрів з ялинкою, Дідом Морозом та Снігуронькою. А на 8 Березня всі дівчата отримали чарівні квіточки, зроблені з паперу за технікою орігамі.

Першого квітня теж було на що подивитися. Крім різноманітних смайликів-прикрас, на стінах висіло багато кольорових аркушів з анекдотами та жартами. Приємно відзначити, що всі вони були математичні, смішні і досить вдалі. Бо дуже часто в студентських газетах трапляються анекдоти старі, недолугі і такі, які вихована людина не може нікому розповісти.

А тут, наприклад, можна прочитати таке:

  • Найкраща мить у житті математика – коли він знайшов доведення теореми, але ще не виявив у ньому помилку.
  • Існує 10 типів людей. Одні розуміють двійкову систему числення, а інші – ні.
  • Класифікація інтегралів. Власні – ті, що взяв сам, невласні – ті, що списав. Визначені – ті, до яких у задачнику є відповідь, невизначені – ті, до яких відповіді немає. Збіжні – ті, що збігаються з відповіддю у задачнику, і розбіжні.

Надивившись і начитавшись, наші кореспонденти захотіли дізнатися, хто ці розумники з почуттям гумору, ще й математики та фізики, що бажають і вміють створити всім, хто буває на четвертому поверсі, приємний настрій. Пошуки, розпитування закінчилися в кімнаті 411-7, де знаходиться студентська рада ФМФ. До ради входять студенти всіх курсів: Аліна Рибалко, Марина Синельник, Наталія Федюченко, Альона Чохленко, Людмила Голубовська, Алла Прокопчук, Надія Гаврилюк, Юлія Черняк, Роман Сидоренко, Марія Мадзолевська, Вікторія Приходько та Вероніка Никифорова. Очолює студентську раду четвертокурсник Юрій Матковський. Кожного разу вони придумують щось нове, щоб кожне свято було унікальним, веселим і красивим.

Молодці!

Інф. “КП”

Дата події