Свято для дітей ВПО

Благодійний фонд Лілії Ребрик спільно зі Студентським парламентом КПІ ім. Ігоря Сікорського організували і провели в Центрі консолідації студентів новорічне свято для дітей, які через війну були змушені покинути рідні домівки.

Святкові дні під час воєнного стану

Нагадуємо вам, що у період дії воєнного стану не застосовуються норми статті 53 (тривалість роботи напередодні святкових, неробочих і вихідних днів), частини першої статті 65, частин третьої – п’ятої статті 67 та статей 71,73,781 (святкові і неробочі дні) КЗпП України.

Мистецтво завітало до бібліотеки

Людина має протягом життя перебувати у пошуку: знань, джерел натхнення та захоплення, здивування – навіть всупереч негативним емоціям, які переслідують нас під час війни.

ФІОТ відзначив 60-річчя

У листопаді минулого року факультету інформатики та обчислювальної техніки виповнилося 60 років. Але через проблеми з електропостачанням, спричинені рашистськими обстрілами українських енергооб'єктів, відзначення ювілею довелося перенести.

День вишиванки у КПІ

Свято вишиванки для КПІшників завжди особливе. Щороку цього дня кампус наповнюється людьми у вишитих сорочках.

🎥 Як цьогоріч КПІшники відзначали День вишиванки, що він означає для студентів, які цікаві заходи проходили у кампусі — дивіться у відео КПІмедіа.

Студентські новини: день народження у «Вежі КПІ»

Благодійний ярмарок, музичний джем і традиційний кінопоказ. У пʼятницю відзначали дев’ятиріччя «Вежі».

🎥 Чим унікальна «Вежа КПІ», які цікаві лоти пропонували на ярмарку, для кого збирали кошти, враження студентів від святкування й чи справді бар був безалкогольний — у відео КПІмедіа.

Вифлеємський вогонь миру в КПІ

Уперше світло Вифлеємського вогню миру засяяло в КПІ. Його привезли українські скаути до святкування Різдва Христового.

Усі охочі могли запалити свічку і принести частинку Вифлеємського вогню у свої домівки.

Підписка на Свято