Навчальна телестудія: Розвиток людини

Навчальні фільми, які ми пропонуємо до перегляду, цього разу стосуються тіла і розуму, психіки і організації життя людини.

Самостійна робота студентів

Ефективний розподіл часу – навичка корисна для будь-кого. Та мало хто над цим замислюється. Дехто вважає, що жити варто як складеться. Ніби план обмежує свободу. І не помічає, що у свідомому розподілі часу і виявляється справжня свобода. Адже той, хто не керує своїм життям, стає керованим іншими людьми. Тож беріть повноту влади у свої руки і керуйте своїм життям – самостійно. У фільмі даються рекомендації щодо ефективного розподілу часу в період навчання.

Пізнання та психічні процеси

У фільмі демонструються експерименти зі свідомістю людини і перебігом психологічних процесів. На основі отриманих результатів зроблено певні висновки, з якими ви ознайомитесь, переглянувши сюжет.

Моя професія

У фільмі розглядаються три професії: шкільного вчителя, хірурга та наукового співробітника в галузі фізики. Розповідь ведеться від перших осіб, які пояснюють особливості своєї професії та розкривають причину, через яку вони її обрали.

Плавання

Фільм розповідає про стилі плавання брасом і дельфіном (батерфляй). Розповідь ведеться російською мовою. Обидва стилі детально демонструються у виконанні різних плавців. Даються поради щодо їх освоєння.

Sport within the reach of millions of people

Фільм розповідає про масове спортивне виховання в Рядянському Союзі. Згадуються легка атлетика, баскетбол, футбол, волейбол, боротьба, плавання, акробатика, гімнастика, лижі, ковзани, хокей. Акцентується увага на ролі спортивного виховання в житті людини починаючи з дитячого садка. Розповідь ведеться англійською мовою.

Learn to swim

У фільмі викладається курс навчання чотирьом стилям плавання – кролем, батерфляєм, брасом та кролем на спині. Техніка виконання демонструється професійними плавцями. Розповідь ведеться англійською мовою.

Фільми підготовлено на основі кіноархіву відділу технічних засобів навчання НТУУ «КПІ»