Плани стають дійсністю [голова секції НТСА ФММ Ксенія Ільченко]

Факультет менеджменту та маркетингу може похвалитися великою кількістю чарівних дівчат. Одна з них – голова секції НТСА ФММ Ксенія Ільченко. Ця чорнява красуня встигає робити безліч корисних справ, знаходячи при цьому час для друзів і особистого розвитку.

Нині Ксенія – магістрант кафедри математичного моделювання економічних систем факультету менеджменту і маркетингу. І спеціальність, і виш, у якому її здобуватиме, Ксенія обрала не випадково. Закінчуючи Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ), дівчина вже визначилася з подальшим спрямуванням: математичне моделювання економічних систем поєднує в собі інформатику, математику та економіку, а кожна з цих наук близька і цікава Ксенії, крім того нині актуальна. Київська політехніка, як зізналась дівчина, привабила відразу: і високий рівень навчання у виші, його престижність, та й просто приємні враження від прогулянки по КПІ зробили свою справу. І від цього університет лише виграв.

Активна в навчанні та громадській роботі, Ксенія під керівництвом зав. кафедри математичного моделювання економічних систем д.ф.-м.н., проф. В.О.Капустяна захистила у 2008 році на відмінно диплом бакалавра.

У 2006-2007 рр. Ксенія брала участь у роботі студради факультету. З 2008 р. – стала головою секції наукового товариства студентів та аспірантів факультету. Була учасником команди КПІ у програмі «Бізнес-чемпіонат» на Першому національному каналі. Тоді наші студенти у фіналі перемогли команду КНЕУ ім. Вадима Гетьмана і посіли переможне перше місце.

Ксенія Ільченко – учасник багатьох міжнародних конференцій, має грамоти за кращу доповідь та кращу презентацію на них.

У 2006 р. студентка отримала грамоту «За внесок у розвиток факультету», а минулого року була нагороджена почесною відзнакою вченої ради ФММ за вагомий внесок у розвиток факультету, зміцнення його авторитету і виховання висококласних фахівців.

Очолює Ксенія і матеріально-технічний відділ НТСА КПІ, займається організацією конференцій та інших проектів, зокрема науково-практичних конференцій “Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління” (міжнародна), «Моделювання та прогнозування економічних процесів» (всеукраїнська), “В2В-маркетинг”, міжнародної Літньої школи «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики і фізики» (AACIMP-07, AACIMP-08). У 2008 році Ксенія була учасником міжнародної Літньої школи «Робототехніка і механотроніка» при Варшавській політехніці.

Думаю, що до цього переліку ще не включено багато того, чим займається Ксенія. На дозвіллі вона вже встигла спробувати себе і у плаванні, і в кік-боксингу, і в айкідо, займалася волейболом і баскетболом – все це лише для підтримання гарного настрою і спортивної форми. Ксенія дуже любить читати, причому смаки її різноманітні: І.Бродський, В.Маяковський, І.Римарук, С.Лем, брати Стругацькі.

Впевнена, що у Ксенії завжди безліч справ. Навіть під час канікул я постійно бачила її в університеті. Мені довелося працювати з нею разом під час одного з проектів, і я щиро дивувалася витримці і спокою цієї дівчини під час вирішення скрутних питань.

І у свято 8 Березня мені дуже хочеться побажати їй і надалі наснаги, цілеспрямованості і впевненості у своїх силах. Нехай же щастить Ксенії в усіх її справах, а плани завжди стають дійсністю.

Валерія Добривечір