Олімпіада з фізики «Фізтех-open 2008»

Олімпіада з фізики традиційно проводиться не тільки для студентів КПІ, а й для представників інших ВНЗ Києва. Як правило, гідну конкуренцію політехнікам складають студенти КНУ ім. Т.Г. Шевченка. За правилами олімпіади всі учасники розподіляються на дві групи: молодшу (перший та другий курси) і старшу. Кожен учасник зашифровується під власним «ніком», тому нарікань на несправедливу оцінку роботи не виникає. У цьому році випробувати свої сили у знаннях з фізики виявили 23 бажаючі. Це переважно студенти ФТІ, один студент ІПСА та дев’ять студентів КНУ ім. Шевченка.

Урочисте вручення нагород переможцям відбулося 11 квітня у приміщенні студентського клубу «Інтонація». Тут журі у складі викладачів ФТІ не лише оголосило переможців. Кожен викладач навів розв’язання власної задачі та відповів на запитання молодих фізиків.

Переможцями олімпіади «Фізтех-open 2008» стали: у молодшій групі Павло Партниченко, ФТІ (5-те місце); Дмитро Батюк, ФТІ (3-тє місце); Олексій Слісаренко, ІПСА (2-ге місце); Максим Сидоренко, КНУ ім. Шевченка (1-ше місце); у старшій групі Роман Куніцин, ФТІ (5-те місце); Віктор Мистецький, ФТІ (4-те місце); Сергій Грушковський, ФТІ (3-тє місце); Олексій Корбачевський, ФТІ (2-ге місце); Олександр Рибак, ФТІ (1-ше місце). Олексій Корбачевський представлятиме НТУУ «КПІ» на Всеукраїнській олімпіаді з фізики серед студентів вищих навчальних закладів у м. Харкові.

Прикро, що дівчат серед переможців не виявилося. Чимало фізтехівців беруть участь у подібних змаганнях не вперше, вони висловили своє задоволення і змістовністю, і практичністю запропонованих задач. Також учасники висловили подяку організаторам турніру та депутату Київради Д.Андрієвському за надані призи (за третє місце – флешка на 4 Гб, за друге – МР3-плеєр, а за перше – цифровий фотоапарат).

Вітали та нагороджували переможців проф. С.О.Воронов, заступник проректора з наукової роботи, та проф. О.М.Новіков, директор ФТІ. Вони висловили сподівання на більш активну та масову участь студентів у майбутніх олімпіадах.

Автор: Юлія Баранова, студентка ІФФ