Ви є тут

Плекаємо майбутнє України


Таланти КПІ 2008/2. Визетиу Людмила | Игрушки

Діти – найкраще, що має будь-яке суспільство. Вони – цвіт нації, з якого при правильному догляді зростуть гарні плоди, що принесуть користь країні та світові. Саме тому першочергове завдання кожної людини – ростити дітей так, щоб вони стали її гідним майбутнім.

Зазвичай, вихованням маленьких поколінь займаються батьки. Але є діти, волею обставин позбавлені родинного затишку. Вони теж мають право на щастя. І не потрібно чекати, поки малюки виростуть. Їхнім вихованням (насамперед моральним та естетичним) треба займатися ще тоді, коли малеча живе у казці і мріє стати кимось із чарівних героїв.

Розуміючи це, студенти Київської політехніки вже другий рік організовують для дітей-сиріт із будинку “Колиска дитячої надії” різноманітні культурні заходи. Організаційні проблеми, як правило, вирішує Руслан Стріла, студент ІІІ курсу ММІ,член НТСА.

Цієї осені діти побували в Театрі юного глядача та Київській опереті. Радощам малих не було меж! 21 жовтня юні глядачі (а їм від чотирьох до одинадцяти років) дивилися музичну виставу “Кицин дім”. А 25 листопада – “Білосніжку і сім гномів”. Театр оперети безкоштовно надав місця для перегляду вистави, щоб дітки мали змогу долучитися до мистецтва і полюбити його на все життя. Автобус для поїздки до театру із с. Новосілки (а саме там знаходиться дитячий будинок) був від Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Спектакль діти сприймали мов зачаровані. Коли вийшли із зали, жвавим хором розповідали, чим їм сподобалася вистава. Враження були щирими і радісними. Чарівна Білосніжка і сім гномів так манили в казку! Маленьким серцям було так тепло! Діти бавилися, задоволені поїздкою, одразу вигадуючи, хто ким із казки стане. А дорослі дивилися – і тішилися. Бо не вмирає майбутнє України, а зростає та квітне!

Dec 28, 2007 || Автор: Ольга Галайко, ВПІ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій