Мистецький конкурс 2007 розпочався!

16 листопада 2007 року в експозиційній залі корпусу № 7 була урочисто відкрита виставка «Таланти КПІ – 2007», де представлені живописні та графічні роботи, твори декоративно-прикладного мистецтва та вишивки. На виставці представлено 425 робіт 96-ти учасників.

Як і в попередні роки, активними учасниками виставки є студенти ВПІ та учні образотворчої студії НТУУ «КПІ» «Гармонія», яку очолює художник, член Спілки художників України В.В.Веселка. Учні студії завжди займають призові місця в номінації «Живопис». Їхні твори гармонійно доповнюють та урізноманітнюють художні експозиції політехніків. А багатогранністю вияву талантів у номінації «Графіка» відрізняються студенти ВПІ. Як і минулого року, вишивка представлена як окрема номінація. Вже другий рік поспіль активістами конкурсу є співробітники відділу архітектурного проектування.

Усіх учасників привітав проректор з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламов. Своїми враженнями від виставки з присутніми поділилися члени Спілки художників України М.М.Нечвоглод та Л.Г.Тоцький.

Щиро запрошуємо всіх відвідати виставку, яка триватиме до 27 грудня.

Nov 29, 2007 || Автор: Інф. Картинної галереї