Мистецька виставка “Грані творчості”, участь у якій взяли співробітники Науково-технічної бібліотеки, відбулася наприкінці вересня з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек.
Вишукані картини з природних матеріалів, морські та рослинні фантазії представила відвідувачам співробітниця відділу науково-технічної літератури Є.В.Давтян. Жанр макраме показала в своїх мініатюрах С.М.Лебедєва, а роботи зі шкіри – Л.І.Крепка. Навіть такий особливий вид мистецтва, як корнепластика, був представлений на нашому вернісажі. Химерні фігурки, свічники, вази, виготовлені з дерева зав. сектору Л.А.Миргородською, викликали загальне захоплення.
Є у нас і свої фотомитці – 4 експозиції дуже професійно оформили Н.М.Бєлікова, О.Д.Носко, С.І.Барабаш, О.В. Пархоменко.
Ми відкрили для себе новий жанр – картини-колажі талановито виконанні Л.В.Маловою.
Справжніми “іменинами серця” було споглядання грандіозної аплікації та двох кумедних ляльок, виготовлених О.А.Корінець. А від двох зворушливих пасхальних кроликів, пошитих Ю.М.Вдовиченко, не можна було відвести очей.
Серед жінок традиційно популярне плетіння на спицях. Модні жакети, топи та светри, і навіть лялечка показали Є.С.Брезницька, І.О.Литвиненко, З.Д.Стерехова, С.О.Зуєва, Т.М.Жесткова, Л.І.Трач, М.С.Аверкієва, Т.В.Безрукова, Л.В.Тепікіна, Л.М.Стеценко.
Модельні костюми, “маленьку чорну сукню”, і навіть фірмовий капелюшок за матеріалами журналу “Бурда моден” продемонструвала зав. сектору В.М.Вознюк.
І нарешті – головне. Прекрасне вишивання. Фаворити вернісажу мали окремі експозиції. Особливо запам’яталися вишуканий японський триптих зав. відділу навчальної літератури С.М.Кириленко та серветки О.П.Слєсаревої і І.О.Литвиненко, чоловічі вишиванки Г.Г.Ряжевої.
В іншу прекрасну реальність занурюєшся, дивлячись на вишиванки зав. відділу соціально-економічної і художньої літератури Л.К.Левченко. А яка термінологія: угорська вишивка, горьківське мереживо, китайська гладь! На окремому стелажі розташувались вишиті картини О.П.Слєсаревої, Л.І.Трач, Г.Г.Ряжевої, Л.К.Левченко, Є.С.Брезницької, І.М.Філоненко.
Я була приємно вражена представленими експонатами. Люди, з якими працюєш не один десяток років, виявилися такими різнобічно обдарованими майстрами. Дивилася на цю красу й думала: творчість – це головне для людини, мабуть, потяг до прекрасного і визначив вибір прекрасної професії – бібліотекаря.