Квітнуть таланти - конкурс 2007

Київська політехніка відома не лише іменами видатних учених, конструкторів, інженерів, політиків та громадських діячів, які працювали чи навчалися тут. У КПІ зростають також творчі особистості – люди мистецтва.

Хто не знає фолк-музиканта Олега Скрипку, театрального режисера Олексія Лісовця, телеведучого Максима Нелипу та ін.

Та є серед нас люди, які дивляться на світ через об’єктив фотокамери і прагнуть зафіксувати неповторні миттєвості буття. Не так давно підводив підсумки фотоконкурс “Таланти КПІ”, де було представлено чимало майже професійних світлин. А днями в рамках V Міжнародного фотоярмарку було названо переможців Всеукраїнського конкурсу фотоаматорів. У номінації “Приколи нашого містечка” призи отримали аж двоє капеішників – І.О.Мікульонок, заступник проректора з навчально-виховної роботи, та С.В.Корольова, випускниця КПІ.

Чудові пейзажі Ігоря Олеговича та довірливі звірята й птахи Світлани Володимирівни прикрашали сторінки “Київського політехніка” ще задовго до міського конкурсу. Тож редакція вважає і себе трохи причетною до розкриття майстерності фотомисливців. Щиро вітаємо наших аматорів та зичимо вдалого “полювання” і подальших перемог.

May 31, 2007 || Автор: Інф. “КП”