Студенти-науковці звітують - Дні науки 2007 на ММІ

У доброму гуморі, з діловим настроєм і справжнім ентузіазмом відсвяткували Дні науки студенти, магістранти та молоді вчені Механіко-машинобудівного інституту. Велика кількість студентських наукових доповідей, більш ніж 120, викликала необхідність проведення засідань по секціях відповідно до 8 кафедр інституту.

Близько 80 студентів, аспірантів, молодих учених і викладачів кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів зібралось в осіяній весняним сонячним світлом аудиторії головного корпусу, оснащеній мультимедійними засобами навчання.

У вступній доповіді завідувач кафедри В.А.Тітов висловив глибоку подяку студентам І–V курсів, які взяли участь у роботі конференції та представляли майже половину всіх доповідей. Він підкреслив велику цінність наукової роботи студентів для становлення майбутніх фахівців у промисловості. Також відмічено пожвавлення участі студентів у наукових розробках кафедри за останній рік. Насамкінець він поділився своїми враженнями від візиту до Новокраматорського машинобудівного заводу. Цей завод, який виготовляє тяжке технологічне обладнання для всього світу, в тому числі металургійне і тяжке ковальсько-штампувальне, сьогодні працює на повну силу, оновивши на 60% свої виробничі потужності.

Потім студенти і молоді вчені у своїх доповідях представили повний спектр нових напрямків, оригінальних аспектів, нових отриманих результатів та висновків. Багато доповідей слухачі супроводжували оплесками. На загальну думку, кращу доповідь представив магістрант Р.С.Борис – “Особливості взаємодії шарів різнорідних металів при спільному витягуванні з потоншенням”. Також відзначилися своїми доповідями студент В.В.Піманов, вчорашній дипломант, нині інженер А.В. Кліско, аспірант А.В.Тітов, асистент В.М. Горностай.

Конференція закінчилася зверненням завідувача до студентів молодших курсів не гаяти часу і приєднуватися до наукової роботи на кафедрі.

May 17, 2007 || Автор: В.Яворовський, доц. ММІ