Шановні політехніки! Наша альма-матер, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», відзначає свою 126-ту річницю!

Заснований 1898 року, КПІ був сучасником кількох держав і політичних режимів, але завжди був відданим своїй місії — підготовці висококваліфікованих фахівців та проведенню перспективних досліджень.

Серед вихованців КПІ — всесвітньо відомі інженери: Борис Патон, Ігор Сікорський, Сергій Корольов, Архип Люлька, Лев Люльєв та багато інших.

Сучасний КПІ є одним із найбільших технічних університетів Європи, який продовжує славетні традиції своїх засновників і попередників. Історія КПІ — це історія великих досягнень, відкриттів та розробок і водночас — величних людей, які змінюють світ.

Київська політехніка — це професіонали та патріоти, які здатні творити майбутнє високотехнологічної України!

З днем народження КПІ!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко