🇺🇦 Шановні київські політехніки! Сьогодні ми святкуємо День Державного прапора України!

Прапор, який майорить над кожним українським містом і буде піднятий над усіма звільненими від окупантів містами й селами, символізує незламність і силу духу нашого народу. Саме під синьо-жовтим прапором наші воїни складають присягу на вірність українському народові та нині виборюють незалежність і свободу. Саме на цей прапор дивиться кожен український спортсмен, здобувши чергову перемогу.

КПІ також має власний бойовий український прапор, який встановлений у холі першого корпусу. Цей Прапор нагадує нам із вами ціну нашої свободи. Він подарований університету студентами, які героїчно стали на захист України ще у 2014 році.

З нагоди Дня Державного прапора бажаю усім впевненості у нашій перемозі, гордості за український народ та натхнення для подальших звершень на благо України.

❤️ Слава Україні!

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко