☑️ Вступ

Вступну кампанію в КПІ завершено.

Розпочалася робота над розробленням стратегії вступної кампанії на 2024 рік.

☑️ Освітній процес

Триває моніторинг відвідуваності занять студентами і викладачами. Середньотижнева кількість викладачів в університеті, що працюють в очному режимі, — близько 500 осіб.

Почалося навчання аспірантів першого та другого курсів.

Київська політехніка вперше була представлена на найбільшій міжнародній виставці з питань освіти European Association for International Education. У заході взяли участь понад 100 університетів з усього світу.

Стартує перший Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі штучного інтелекту, який проходитиме в КПІ. Відсьогодні почали приймати роботи.

Міжнародні акредитації освітніх програм тривають. Надійшов звіт міжнародної експертної групи з акредитації освітньої програми «Системи керування літальними апаратами та комплексами» (НН ІАТ) - висновки позитивні.

Електронний кампус працює в штатному режимі.

25 жовтня пройде круглий стіл з академічної доброчесності.

У КПІ відбудеться спартакіада до 125-річчя університету. На змаганні будуть представлені п’ять видів спорту: від шахів до волейболу. Нині йде збір команд.

У Київській політехніці відновить роботу Юридична клініка, де студентам зможуть отримати фахові консультації з різноманітних питань.

☑️ Наукова діяльність

Робота зі створення Центру протезування та реабілітації на базі КПІ триває. Концепцію інноваційного RnD-центру узгоджено. Розпочалося підвищення кваліфікації професорського-викладацького складу.

☑️ Міжнародна діяльність

359 іноземних студентів навчається в Київській політехніці. Переважна їхня кількість навчається дистанційно.

КПІ посилює зв’язки з Варшавською політехнікою за напрямом дуальної освіти.

Альянс ATHENA передає Київській політехніці спеціальне обладнання для навчання.

☑️ Благоустрій та безпека кампусу

Нині інфраструктура КПІ забезпечена місцями в укриттях для всіх учасників освітнього процесу.

Устатковують додаткові місця в укриттях на території кампусу. У 4-му гуртожитку обладнають місця ще для 500 осіб.

На території КПІ функціонуватимуть три пункти незламності. Облаштування приміщень завершать до 15 жовтня.

Наступного тижня в університеті пройдуть спеціальні об’єктові тренування від ДСНС.