Електронний вступ

Чому вступники вибирають КПІ?

Спільнота розробників DOU.ua поцікавилась у вступників, чому вони вибрали IT-освіту в українських університетах. За кордоном сьогодні нашим абітурієнтам часто-густо пропонували спрощені умови вступу, стипендії, додаткові місця. Утім не всі захотіли покидати Україну.

Уроки історії зі «Сніданок з 1+1» — заснування Київської політехніки

124 роки тому, 31 серпня 1898 року, відбулося урочисте відкриття Київського політехнічного інституту.

Вступити до КПІ тоді було аж ніяк не просто: з-понад 1000 абітурієнтів на 1-й курс зарахували лише 360. Вступників ретельно перевіряли на знання профільних дисциплін.

Вступна кампанія в самому розпалі!

Уже третій день вступники несуть оригінали документів на бюджетну форму навчання.

Для зручності вступників на території КПІ працює консультативний центр, де студенти-волонтери готові допомогти з будь-якого питання.

Заочка чи стаціонар? Як здобути червоний диплом на ФСП? Випускниця магістратури Олена Волкова. CAMPUS #53

👩🏻‍🎓Як здобути червоний диплом, коли частина предметів не дається? 📚Яким є навчання на факультеті соціології та права? 🧑‍💻 Яка «ціна» магістратури на ФСП? 🤦🏼‍♀️ Коли заочка складніша за стаціонар? 🤝 Як у Київській політехніці випускники отримують посади?

Стартувало подання документів на бюджет

Розпочалось подання оригіналів документів на бюджетну форму навчання. Для допомоги вступникам КПІшники створили волонтерську групу.

Студенти-волонтери надають інформацію вступникам про факультети, відповідають на запитання й допомагають зорієнтуватися на території кампусу.

Розпочалося подання оригіналів на бюджетну форму навчання

Уже час подавати оригінали! В електронних кабінетах вступників читайте рекомендації щодо зарахування на бюджет.

Шукайте на території КПІ людей у синіх футболках — це наші волонтери. Вони дадуть відповіді на ваші запитання й допоможуть зорієнтуватися на території.

Вступ до КПІ: очікування і реальність. Абітурієнт Павло Венгер. CAMPUS #51

💥Битва за бюджет. ✅Як підвищити шанси на вступ? 📚🔢 Які прохідні бали потрібні в КПІ? 🚫💰З чим цього року стикаються абітурієнти під час вступу? ✍️Скільки правди писати в мотиваційному листі? 🤔Наскільки чесний і прозорий НМТ? ❓І чим він відрізняється від ЗНО?

Факультет соціології і права: «Чекаю на тебе в КПІ»

Якщо ти бажаєш брати активну участь у міжнародних соціальних проєктах, в публічному управлінні, вміти аналізувати проблеми, набути юридичного фаху — обирай факультет соціології і права.

Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!

Факультет біотехнології і біотехніки: «Чекаю на тебе в КПІ»

Якщо ти маєш бажання створювати нові ліки чи харчові продукти, розробляти способи біоочищення чи альтернативні види палива — обирай факультет біотехнології і біотехніки.

Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!

Факультет соціології і права: «Чекаю на тебе в КПІ»

Якщо ти хочеш стати високоосвіченим юристом, працювати в державному чи бізнес-секторі, в IT-сфері, прагнеш бути лідером — обирай факультет соціології і права.

Хочеш творити наше майбутнє власноруч? Це можливо!

❤️ Чекаємо на тебе в КПІ!