Київська політехніка разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні залучатимуть тамтешніх студентів до навчання в КПІ.

«Я надзвичайно вражений прогресом КПІ. Адже сьогодні саме ваш університет є продюсером найкращих інженерних кадрів. Тепер наші країни співпрацюватимуть не тільки на соціальному та культурному, а й на освітньому напрямку», — зазначив пан Аріф Мухаммед Басалама.

Він додав, що сьогодні індонезійське суспільство вкрай потребує кваліфікованих фахівців у галузі хімії, машинної інженерії, бізнесу адміністрування та IT — таких, як випускники КПІ.

У ході зустрічі сторони обговорили змішані формати навчання, започаткування спільних досліджень та обмін інноваціями.