Київська політехніка разом із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні створюватимуть спільні освітні й наукові проєкти та залучатимуть пакистанських студентів на навчання до КПІ.

Пан посол зазначив, що Пакистан готовий до широкої співпраці, адже багато спеціальностей КПІ мають високий попит серед їхньої молоді.

«Київська політехніка зацікавлена в молодих талановитих студентах Пакистану, які прагнуть навчатися передових технологій, створювати інноваційні розробки в нашому університеті й передавати цей досвід своїй країні», — зазначив проректор із міжнародних зв’язків КПІ Сергій Сидоренко.

Наступний етап переговорів — підписання меморандуму про співпрацю у межах надання освітніх послуг і створення спільних проєктів КПІ з Національним університетом науки й технологій та Національним університетом оборони Пакистану.