Володимир вступив до КПІ 2014 року, навчався на кафедрі технології виробництва літальних апаратів.

Пішов добровольцем до лав Збройних Сил України в перші дні війни.

«Чудова людина. Розумний хлопець. Інтелектуал і інтелігент. Надійний друг. Талановитий в усьому. Ініціативний, молодий… Любив мріяти... Мріяв побачити океан… І жити в сильній, вільній, незалежній Україні», — розповідають про Володимира на кафедрі.

Щирий, чесний, шляхетний, він дуже любив Україну. Досліджував її історію: створив телеграм-канал «Освітня Криївка», обравши псевдо Максим Залізняк.

«Ми боремося не тому, що ненавидимо тих, хто знаходиться перед нами, а тому, що любимо тих, хто у нас за спиною!», — зацитував Володимир слова генерал-хорунжого Романа Шухевича на своїй фейсбук-сторінці в червні 2022 року.

Володимир Герасим загинув на війні з російськими окупантами 12 липня. Тепер йому назавжди 27 років.