Відбулася друга робоча зустріч представників Університету штату Аризона (ASU) та адміністрації Київської політехніки.

З віцепрезиденткою з глобальних академічних ініціатив ASU Джулією Розен і ректором-засновником Американського університету в Києві Романом Шереметою говорили про:

– розвиток потенціалу для інноваційного, асинхронного та / або гібридного цифрового викладання й навчання, щоб розширити можливості студентів і викладачів за умови дистанційного навчання;
– постачання ноутбуків, іншої техніки для комп’ютерних лабораторій, викладачів і студентів та заміну лабораторних приладів, пошкоджених під час війни;
– допомогу в підприємницькій діяльності, як-от підтримка компаній-початківців, інкубаторів і передання технологій.

Далі КПІ має надати деталізований перелік першочергових потреб для формування бюджету.

Нагадаємо: з початком повномасштабної війни Університет штату Аризона спільно з Американським університетом в Києві зголосилися підтримувати Київську політехніку в проблемах і викликах, повʼязаних з війною.

Наступна нарада відбудеться найближчими тижнями.