Наприкінці  вересня оприлюднено результати рейтингу Graduate Employability Rankings 2022 міжнародного аналітичного агентства в галузі вищої освіти QS. Це рейтинг працевлаштування випускників, складений за методикою компанії Quacquarelli Symonds (QS). 

Упорядники рейтингу проаналізували дані 756 університетів світу, з яких 679 увійшли до рейтингу. Серед них є й шість українських вишів. КПІ ім. Ігоря Сікорського увійшов до цього рейтингу вперше.

За інтегральним параметром Employer Reputation КПІ посів 301+ місце, за Alumni Outcomes – 301+ місце, за Employer – Student Connections – 201+ місце, за Partnerships with Employers – 201+ місце, за Graduate Employment Rate – 201+ місце. Останній інтегральний параметр – це параметр прямого вимірювання. Він визначається відношенням кількості випускників, які працевлаштовані протягом останніх 12 місяців після завершення навчання в університеті, до загальної кількості випускників університету протягом останніх 12 місяців, і є для КПІ найвищим з-поміж інших (оцінка університету – 35,9%).

Отож КПІ посів загальне 510+ місце (overall 14,8%) серед 550 найкращих закладів вищої освіти. З українських університетів вищу позицію обійняв лише Київський національний університет імені Тараса Шевченка, який увійшов до інтервалу між 301 і 500.

За інф. topuniversities.com

Дата події