Рейтинг QS

НТУУ «КПІ» увійшов у ТОП-50 університетів Центральної та Східної Європи

НТУУ «КПІ» та Київський національний університет ім. Т. Шевченка увійшли до числа п’ятдесяти кращих університетів двадцяти країн Центральної та Східної Європи, а також Центральної Азії за міжнародним рейтингом QS.

НТУУ «КПІ» став другим серед українських університетів, які увійшли до рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings 2013/14

10 вересня оприлюднено черговий рейтинг QS World University Rankings 2013/14, який охоплює 4% кращих університетів світу. До рейтингу увійшли й чотири українські університети.

КПІ знову увійшов до числа кращих університетів світу!

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" знову представлений у рейтингу університетів світу QS World University Rankings 2012! Разом з Донецьким національним університетом і Київським національним університетом ім.

НТУУ "КПІ" у ТОП 700 міжнародного рейтингу QS

Однією з гарячих новин, які обговорювалися в ЗМІ на початку вересня, стало повідомлення про те, що Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" та Донецький національний університет увійшли до підсумкового рейтингу ТОП 700 найкращих університетів світу за верс